Nabídka práce > NESNÁŠÍŠ NUDU? JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE | ASISTENT/KA

NESNÁŠÍŠ NUDU? JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE | ASISTENT/KA

Náplň práce

Bez ASISTENTA/KY to prostě fungovat nebude! Jsi organizačně zdatný/á, komunikativní a s angličtinou si kámoš/ka? Tak čekáme přesně na tebe!

Náplň práce:
- zajištění chodu recepce
- objednávání kancelářského vybavení
- rezervace termínů, plánování služebních cest
- budeš pravou rukou managementu společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe alespoň při studiu na administrativní pozici
- anglický jazyk - denní komunikace - pokročile slovem i písmem PODMÍNKOU
- znalost práce na PC (MS Office)
- časová flexibilita
- komunikativnost
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - individuální mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností - pružná pracovní doba - pravidelné firemní akce - online jazykové kurzy - notebook, mobilní telefon - občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Humpolec