Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - stavebnictví

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - stavebnictví

Náplň práce

- podpora prodeje na Moravě v oblasti stavebnictví
- příprava strategie dosažení plánovaného obratu ve svěřeném regionu
- aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
- péče o stávající klienty
- poskytování technického servisu
- účast na odborných seminářích a školeních pro klienty
- návrhy a odzkoušení nových receptur v laboratorních podmínkách

Požadavky

- SŠ/VŠ - vzdělání v oboru výhodou
- základní znalost AJ výhodou
- odolnost vůči stresu
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- dobré komunikační schopnosti
- proklientský přístup
- zkušenosti s obchodem a marketingem
- zkušenosti v oblasti stavebnictví výhodou
- praxe na obdobné pozici
- ŘP sk. B
- ochotu pracovat v terénu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práci pro nadnárodní společnost - po zapracování smlouvu na dobu neurčitou - zajímavé platové ohodnocení - služební vůz i pro soukromé účely - služební telefon a notebook - možnost dalšího vzdělávání v oboru - 25 dnů dovolené - Multisport karta - p
  • Místo pracoviště: Olomouc