Nabídka práce > Výrobní kontrola/lehká práce od 25000 Kč

Výrobní kontrola/lehká práce od 25000 Kč

Náplň práce

Práce v naší výrobě není stereotyp. Vaším úkolem bude kontrolovat vzhled, funkčnost a kvalitu vyráběných výrobků, a tím se podílet na zajištění plynulosti a kvality výroby.

Požadavky

Hledáme výrobní kontrolory se zkušenostmi v oboru, které jejich práce baví, rádi se v ní zdokonalují a učí se novým věcem.

Nabízíme

- Práci v nepřetržitém provozu (směny střídáme takto: denní, denní, noční, noční, 4 dny volno),

ranní směna 6:00 – 18:00 hodin, noční směna 18:00 – 6:00 hodin

- Dotované stravování pouze za 34-38 Kč (výběr z 12 druhů jídel denně)

- Pitný režim v celém areálu

- K dispozici je dostatečně velké parkoviště a krytá stání pro motorky i kola

- Zajišťujeme dopravu na směnný provoz z Malenovic – zdarma

Informace o pozici

  • Zelinger plast s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Manuální a dělnické profese, Ostatní, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 25000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tečovice 421