Nabídka práce > Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce – OZP!!!

Administrativa - asistentce pro obchodního zástupce – OZP!!!

Náplň práce

V rámci rozšíření oddělení podpory pro obchodní zástupce Skupiny ČEZ v Plzni, hledáme kolegy/ně se zkušenostmi v administrativě. Nabízíme práci v menším, vstřícném týmu s velmi dobrými pracovními vztahy.

Co vás čeká:
- administrativní podpora pro obchodní zástupce, každodenní komunikace s kolegy
- agenda spojená se správou smluv, příprava podkladů pro kolegy
- telefonická komunikace se zákazníky, dle požadavků obchodního zástupce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ vzdělání
- dobrou znalost PC (Word, Excel)
- kvalitní komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Social Point s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 15000 - 30000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Modřínová 2756/5, 326 00 Plzeň