Nabídka práce > FRÉZAŘ/KA OZUBENÍ, FRÉZAŘ/KA CNC

FRÉZAŘ/KA OZUBENÍ, FRÉZAŘ/KA CNC

Náplň práce

Práce na CNC bruskách na zuby na bruskách na díry. Hlavním úkolem bude broušení dílů pro naši leteckou výrobu a pro různé kooperace.

Požadavky

Hledáme osobnost, která bude:
- samostatná, zodpovědná, spolehlivá a pečlivá,
- manuálně zručná,
- s ukončeným středoškolským vzděláním (strojírenské vzdělání výhodou),
- nevyučené zaškolíme,
- s dobrým zdravotním stavem.

Nabízíme

Nabízíme práci v Uherském Brodě, areál České zbrojovky a hromadu benefitů.

Informace o pozici

  • CZ-AUTO SYSTEMS a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: od 25000,--
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příplatky nad rámec zákoníku práce (přesčasy 31%, odpolední i noční příplatky) - zajímavé benefity (25 dní dovolené, 2 sick day, příspěvek na lékařskou péči, penzijní připojištění apod.) - zaučení v dané profesi, - závodní stravování - nástup ihned
  • Vhodné pro: zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Uherský Brod, Svat. Čecha 1283