Nabídka práce > Recepční

Recepční

Náplň práce

Přijmeme slečnu / paní na fungl novou recepci tréninkového centra fotbalového klubu AC Sparta Praha na Strahově. Práce v atraktivním prostředí formou DPP, denní směny 7:00 - 19:00 včetně víkendů. Možnost volby směn. Jedná se o vyřizování telefonů, výdej klíčů, zamykání a odemykání dveří apod. Požadujeme slušné vystupování a příjemný vzhled. Recepční je v každodenním styku s hráči A týmu i dalších. Nástupní plat 1200,- Kč čistého za směnu. Zájemkyně prosím SZ, nebo
email: sparta.vip@email.cz
Více informací k pozici osobně. Vhodné jako přivýdělek ke studiu...

Požadavky

Spolehlivost, příjemný vzhled a vystupování. Zkušenosti vítány, nicméně vše naučíme

Nabízíme

Práci v atraktivním prostředí největšího českého fotbalového klubu AC Sparta Praha

Informace o pozici

  • Milan Mikeš
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studentky
  • Místo pracoviště: Strahov