Nabídka práce > Nabízíme práci kurýra

Nabízíme práci kurýra

Náplň práce

Jedná se o rozvoz zásilek pro GLS, dodávkou do 3,5t (sk.B a to na linku Brno-Černá Pole, Lesná).
Práce jen ve všední dny (ne svátky), depo v Modřicích.

Požadavky

Požadujeme řidičské oprávnění sk.B, praxi v řízení dodávky, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, pracovitost, příjemné vystupování, odolnost proti stresu, čistotnost (přidělené vozidlo).
Mzda se odvíjí od šikovnosti řidiče, placeno od rozvezených zásilek v obvyklém rozmezí 24 000 Kč - 34 000 Kč (uvedená mzda je v čistém příjmu).
Prosím o zaslání životopisu na email pkozelekp@seznam.cz, nebo volat po 15:00

Nabízíme

Nabízíme jistotu stabilní práce na plný úvazek (ne brigádně), mobilní telefon, pracovní oděv a auto domů (v okolí depa), a také samozřejmě spropitné za doručené zásilky.

Informace o pozici

  • Pet Kozelek
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 24000-34000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Modřice