Nabídka práce > Process engineer R&D

Process engineer R&D

Náplň práce

Výrobní společnost se zaměřením na vývoj a prototypování hledá nového člena týmu do oddělení R&D. Je ti bližší prostředí menší společnosti, kde panuje pohodová, skoro až rodinná atmosféra? Hledáš opravdu pestrou práci, kde zužitkuješ svoji flexibilitu? Odrazuje tě stereotypní práce a hledáš spíše zakázkovou výrobu, kde budeš každý týden řešit jiné projekty? Kontaktuj nás, sdělíme ti bližší informace!

Konkrétní náplň práce
- příprava výrobních postupů a linek po technologické stránce
- hodnocení stávající technologie a návrh inovací jednotlivých výrobních úseků a procesů
- řešení problémů v procesu výroby
- identifikace případných rizik a návrh preventivních opatření
- sledování a zlepšování efektivity výroby (SMED, zmetkovost, pracovní cykly, materiálové toky)
- spolupráce při automatizaci procesu

Požadavky

Co požadujeme?
- uvítáme praxi na obdobné pozici min. 2 roky, která však není nutnou podmínkou
- znalost principů ISO, BOZP, 8D, FMEA a 5S
- znalost AJ (denní využití minimálně v pasivní formě)
- zásadním požadavkem je tvá flexibilita a ochota se učit novinkám z oboru

Nabízíme

- podílet se na vývoji a prototypování v progresivním oboru
- práci na HPP
- smlouvu na dobu neurčitou
- kompletní zaškolení
- práci v jednosměnném provozu s možností pružného začátku a konce pracovní doby

Informace o pozici

  • PersCom s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské, ideálně technického zaměření
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň (denní využití minimálně v pasivní formě)
  • Plat: min. 35 000 Kč (dle zkušeností a praxe)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy, odborné a jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování/ stravenky
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem