Nabídka práce > VÝROBNÍ DĚLNÍK

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Náplň práce

- můžete vyrábět nosiče stropních panelů do osobních automobilů
- nebo můžete dokončovat stropní panely na montážních linkách
- budete pracovat ve 3 směnném režimu

Požadavky

- odpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- chuť pracovat

Nabízíme

- základní mzda od 20.700 Kč do 30.600 Kč dle dosažené kvalifikace
- měsíční bonus max. 5.100 Kč
- prezenční prémii max. 1.200 Kč
- 13. mzda
- místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever)
- smlouva na dobu určitou 1 roku a po roce možné prodloužení na dobu neurčitou
- zkušební doba 3 měsíce
- bonus na dovolenou 5.000 Kč
- bonus na Vánoce 9.000 Kč
- stravenkový paušál 66 Kč (odpovídá stravence v hodnotě 120 Kč)
- předplacené náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
- 5 týdnů dovolené
- odměny při životním, či pracovním jubileu od 750 Kč do 25.000 Kč
- odměna za doporučení nového kolegy až 10.000 Kč
- vánoční dárky

Informace o pozici

  • Grupo Antolin Bohemia, a.s.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Svárovská 696, Stráž nad Nisou