Nabídka práce > Sales consultant

Sales consultant

Náplň práce

Realitní kancelář ERA Charisma hledá nové spolupracovníky - obchodní zástupce pro pobočku v Dejvicích. Máte-li zájem stát se součástí celosvětové realitní sítě, která se expanzivně rozšiřuje na českém trhu, hledáme právě Vás.
Nabízíme zajímavou práci, na praxi založené know-how s neomezenou možností výdělku.ERA Vám nabídne více než jiní. Rádi Vás vším provedeme. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat pro další informace.

Požadavky

- motivaci k práci v obchodu, angažovanost
- schopnost zvládat náročné prostředí vysokých obchodních případů
- ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem
- spolupráci na smlouvu (ŽL)
- komunikativnost
- emoční inteligenci, lidský přístup

Nabízíme

- zázemí mezinárodní společnosti
- nadstandardní výdělky
- unikátní a osvědčené know-how a nové produkty
- zázemí nejrychleji rostoucí celosvětové realitní sítě
- firemní kulturu s etickými standardy
- školení a zapojení do tréninkového programu
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- ovoce na pracovišti
- nástup dle dohody

Informace o pozici

  • ERA Charisma
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 100000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, nadstandardní výdělky, výborné pracovní prostredi
  • Vhodné pro: komunikativní lidi
  • Místo pracoviště: Praha 6