Nabídka práce > Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

Náplň práce

Do našeho týmu zdravotního úseku přijmeme všeobecnou sestru/bratra.

Vaším úkolem u nás bude:

- komplexní zdravotně-ošetřovatelská péče klientů domova
- odborné zdravotnické výkony (podávání léčiv, převazy chronických ran, kontrola FF, ...)
- práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
- spolupráce s lékaři

Požadavky

K výkonu práce byste měli mít:

- odbornou způsobilost k povolání zdravotnického povolání dle zákona č.96/2004 Sb.
- zájem o oblast sociálních služeb
- empatii a schopnost řešit potřeby klientů
- samostatnost a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- zdravotní a trestní způsobilost
- základní znalost práce na PC (znalost programu Cygnus výhodou, ne však podmínkou-zaučíme)

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení
- příplatky za přesčasy, noční a víkendové směny, prémie
- zdravotní volno
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost i zkráceného úvazku!
- dotované stravování
- možnost ubytování přímo v budově domova ve vlastní zaměstnanecké ubytovně
- využívání firemního wellnes centra (masáže, hydromasážní koupele, ...)
- možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje (příspěvek na vzdělávání)
- trvalý pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou v perspektivní společnosti
- práci v moderním a čistém prostředí

Další informace

vhodné i pro absolventy
Nástup možný ihned či dle dohody

Informace o pozici

  • Lůžkové a sociální centrum pro seniory o.p.s.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 33 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Chrudim