Nabídka práce > NÁKUPČÍ MATERIÁLU| GLOBÁLNÍ PŘESAH| START UP

NÁKUPČÍ MATERIÁLU| GLOBÁLNÍ PŘESAH| START UP

Náplň práce

Skvělá příležitost pro ZKUŠENÉHO NÁKUPČÍHO vstupních materiálů pro výrobu ve Start-upové společnosti. Hledáte pracovní pozici s globálním přesahem? Mimo automotive?

Co bude úkolem NÁKUPČÍHO:

- Zajišťování vstupních surovin a materiálu pro výrobu ve třech výrobních závodech
- Vyjednávání s dodavateli o podmínkách spolupráce
- Vyhledávání nových dodavatelů
- Vedení a zodpovědnost za mezinárodní nastavení procesu dodávek materiálu, optimalizaci procesů a postupů

Požadavky

Koho na pozici hledáme?

- min. SŠ vzdělání
- Technický background
- Zkušenosti z oblasti nákupu materiálu min. 5 let
- Výhodu zkušenosti s nákupem chemickým komodit
- Plynulá znalost anglického jazyka, jiný jazyk výhodu
- Ochotu cestovat (až 40% svého času)
- Být aktivním řidičem sk. B
- Vyjednávací a obchodní dovednosti
- Projektové řízení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - stravenky - až 10% měsíční finanční bonus - příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Most