Nabídka práce > Směnový mistr výroby

Směnový mistr výroby

Náplň práce

Do společnosti se sídlem v Chomutově, hledám vhodného uchazeče na pozici směnového mistra výroby.

Náplň práce:

- plánování výroby a její efektivní organizace
- řízení a kontrola práce podřízených zaměstnanců, hodnocení výkonnosti, motivace, odměňování, docházka
- dohled nad kvalitou výroby a jejími výstupy
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování výroby, kvality
- správa výrobních dat, aktualizace, správnost záznamů, výstupy ze záznamů, dohled nad řádným vyplňováním výrobních záznamů
- dohled nad čistotou a dodržováním zásad 5S, BOZP a PO na všech podřízených pracovištích

Požadavky

- SŠ, příp. SOU s maturitou
- min. 3 roky praxe s řízením lidí ve výrobě
- AJ na komunikativní úrovni výhodou
- MS Office – uživatelská znalost
- zkušenosti s tvorbou analýz výroby

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - čtvrtletní bonusy - dovolená navíc - závodní dotované stravování - vzdělávací kurzy - mobilní telefon - příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Chomutov