Nabídka práce > Zahradní architekt - projekce

Zahradní architekt - projekce

Náplň práce

Tvorba projektů soukromé a veřejné zeleně v programu AutoCAD , zpracování inventarizace a hodnocení dřevin - odborné stanovení dendrometrických hodnot za účelem hodnocení provozní bezpečnosti dřevin, tvorba vizualizací v programu Photoshop, práce v programu SketchUp. Komunikace s investorem.

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání v oboru zahradní architektura, alternativně VOŠ Mělník. Požadujeme především zodpovědnost a dodržování pracovních termínů. Nezbytné jsou výborné komunikační schopnosti a schopnost teamové práce ve vztahu projektant-vedoucí realizačního teamu, projektant - zodpovědná osoba. Schopnost formálního i písemného projevu.
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Nabízíme

Nabízíme kreativní různorodou práci v kanceláři i terénu. Práci v příjemném kolektivu energických lidí, které pojí společné přírodní estetické, logické a udržitelné hodnoty. Jsme team, který pracuje od projektu k realizaci.
Flexibilní pracovní doba. Odpovídající platové ohodnocení.
Jsme členy SZKT a tedy nabízíme možnost dalšího vzdělávání v oboru, možnost služebního tarifu, vozidla.

Informace o pozici

  • Bíba - zahradní architektura, sro.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Aj
  • Plat: od 25 000 Kč dle množství odvedené práce
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Zaměstnanecké
  • Vhodné pro: Absolventy VŠ / VOŠ s praxí
  • Místo pracoviště: Praha