Nabídka práce > PARDUBICE: Kuchař / řezník / obsluha řeznického pultu

PARDUBICE: Kuchař / řezník / obsluha řeznického pultu

Náplň práce

KUCHAŘ: kuchařské práce (příprava surovin, pokrmů, ...)
ŘEZNÍK: příprava masa k dalšímu zpracování a prodeji
OBSLUHA PULTU: obsluha prodejního pultu, specializovaných úseků, doplňování zboží

Požadavky

- spolehlivost
- pečlivost
- samostatnost

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- měsíční výdělek od 15 000 Kč
- Bonusy a příplatky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na rekreační aktivity
- možnost zvýhodněného firemního volání
- stravenky
- Místo výkonu: PARDUBICE
- nástu možný: IHNED

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej, Služby,
  • Požadované vzdělání: min. vyučen nebo praxe
  • Plat: od 15 000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, bonusy, penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na rekreační aktivity
  • Vhodné pro: absolventi, ženy, muži
  • Místo pracoviště: Pardubice