Nabídka práce > Marketingový asistent s němčinou

Marketingový asistent s němčinou

Náplň práce

• Spolupráce s reklamními agenturami, tiskárnami v rámci přípravy reklamních materiálů
• Zajištění dodržování corporate identity
• Podílení se na přípravě eventů a kontrola jejich řádného průběhu
• Spolupráce s jinými odděleními firmy při organizaci různych marketingových projektů
• Monitoring propagačních a reklamních aktivit konkurence
• Vyhodnocování kampaní a návštěnosti pomoci Google Analytics
• Interní distribuce marketingových materiálů
• Práce na sociálních sítích a s nástroji pro digitální marketing

Požadavky

• Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ekonomie nebo marketingu
• Ovládáte MS Office (zejména PowerPoint) na dobré úrovni, výhodou je znalost Adobe InDesign
• Ovládáte němčinu na úrovni C2, angličtinu na úrovni B1/B2
• Jste komunikativní a schopni práce v týmu
• Jste iniciativní a máte smysl pro dobré organizování své práce
• Máte zkušenosti/praxe v oblasti marketingu
• Jste aktivní řidič/-ka sk. B

Nabízíme

• Ovládáte angličtinu na úrovni B1/B2

Další informace

• Místo výkonu práce: Český Těšín

Informace o pozici

  • Tensar International, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Výborná znalost němčiny (úroveň C2), angličtiny (úroveň B2)
  • Plat: 28.000 - 32.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní fond, 25 dnů dovolené
  • Místo pracoviště: Český Těšín