Nabídka práce > Finanční poradce

Finanční poradce

Náplň práce

* Starat se o klienty, které svěříme do Vaší péče a zajišťovat pro ně komplexní servis
* Domlouvat si schůzky s klienty, zjišťovat jejich potřeby a nabízet jim vhodné řešení z našich a partnerské produkty
* Vyhledávat nové obchodní příležitostí a dále rozvíjet klientský kmen
* Administrativní činnosti související s obchodem

Požadavky

* Aktivní přístup, samostatnost
* Chuť profesně růst a vzdělávat se
* SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* Zkušenosti s prodejem či jednání se zákazníkem výhodou

Nabízíme

* Atraktivní finanční odměnu (fixní odměna + provize z prodeje)
* Přidělení klientů do péče
* Vzdělání, díky němu se stanete odborníkem
* Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu
* Nejširší nabídku finančních produktů a podporu největší pojišťovny v ČR

Další informace

Chceš se stát obchodníkem a nevíš jak začít? Jsi komunikativní a rád potkáváš nové lidi? Zajímá tě svět financí?
Co děláme? Setkáváme se s klienty a na základě jejich požadavků navrhneme konkrétní řešení. Požadujeme Komunikativnost, aktivní přístup. Chuť učit se novým věcem. Trestní bezúhonnost. Vzdělání SŠ
Práce, která se pro Vás snadno stane posláním. Práci ve fajn kolektivu, kde se do práce budete těšit a budete moci zdolávat různé kariérní výzvy. Být jednička je honička a proto do našeho týmu hledáme právě Vás!

Informace o pozici

  • Generali Česká pojišťovna
  • Středočeský kraj
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 50000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Mělník