Nabídka práce > IT DEVELOPER - vhodné také pro absolventy

IT DEVELOPER - vhodné také pro absolventy

Náplň práce

Máš zkušenost s programovacími jazyky JAVA a C#? Pokud Ti angličtina nečiní problémy a rád bys pracoval v úspěšné společnosti, neváhej a ozvi se. Možná hledáme právě Tebe!

Tvou náplní práce bude:
- IT údržba systému
- poskytování IT podpory
- práce na zajímavých projektech
- komunikace s uživateli

Požadavky

- min. SŠ vzdělání - IT, technické
- zkušenosti s programovacími jazyky: JAVA a C#
- komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- znalosti IT zařízení: PC, Server, Sítě
- analytické schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní a životní pojištění - jazykové vzdělávání na pracovišti - příspěvek na sportovní a rehabilitační služby
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek