Nabídka práce > Montážní dělník/ce 24000 Kč

Montážní dělník/ce 24000 Kč

Náplň práce

Solidní výrobní společnost v Lutíně, hledá pracovníky na pozici Montážní dělník/dělnice.Nebo tomu říkejte operátor výroby.

Náplň práce montážníků:
- ruční montáže menších kovových částí
- zadávání dat do PC
- třísměnný provoz

Nástup IHNED, smlouva na 1 rok potom na dobu neurčitou.

Požadavky

- SOU ideálně něco ze strojírenství (mechanik, automechanik, zámečník apod..)
- manuální zručnost - něco smontovat
- pečlivost - smontovat to správně
- základy PC
- slušná morálka-jak pracovní tak osobní

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 23000 CZK do 24000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: základní mzda dle praxe ihned 23-24000,-Kč - po ZD navýšení základu - stravenky 100,-Kč - dovolená 25 dní - penzijko - flexipassy - 3 dny Sick day - veškeré příplatky dle zákona - příplatky za noc 38 Kč/h - každoroční valorizace mezd
  • Místo pracoviště: Olomouc