Nabídka práce > VÝROBNÍ INŽENÝR, JUNIOR - AŽ 35 000 KČ

VÝROBNÍ INŽENÝR, JUNIOR - AŽ 35 000 KČ

Náplň práce

Pro jednu mezinárodní výrobní společnost působící na Ostravsku hledáme Výrobního inženýra Juniora, který umí pracovat v Excel tabulce, má komunikativní znalost anglického, nebo německého jazyka a zájem o dřevařský průmysl. Praxe není nutná, tak neváhej a pošli nám svůj životopis.

Náplň práce:

* sestavování výrobních plánů
* kalkulace a optimalizace výroby
* spolupráce na firemních projektech
* zpracování denních statistik, reporting

Požadavky

* VŠ vzdělání - dřevařský, lesnický, elektro, nebo strojírenský obor
* německý, nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
* dobrá znalost na PC ( Excel)
* analytické myšlení
* ochota pracovat v týmu i samostatně
* zájem o oblast výroby v mezinárodním prostředí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 29000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zajímavé finanční ohodnocení s benefity * pracovní smlouva na dobu neurčitou ! * 5 týdnů dovolené * možnost aktivně využívat cizí jazyk * možnost firemního vzdělávání * penzijní připojištění * firemní stravování
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek