Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Na českém trhu již stabilně působíme několik let a své obchodní zastoupení máme ve všech regionech České republiky.
Jsme dynamická společnost, která se neustále rozvíjí. Zakládáme si na čestném přístupu ke všem našim klientům, zástupcům a zaměstnancům. Z důvodu rozšíření společnosti, hledáme novou posilu!

Požadavky

•Orientace na klienty a obchod
•Orientace v číslech, smysl pro zodpovědnost a důslednost
•Chuť učit se nové věci
•Kolegiální přístup a smysl pro týmovou spolupráci
•Platné řidičské oprávnění skupiny „B“
•Středoškolské vzdělání nebo praxe v oboru

Nabízíme

•Práci v dynamicky se rozvíjející úspěšné společnosti
• Zajímavou a zodpovědnou práci v kolektivu zkušených kolegů •Řadu zajímavých zaměstnaneckých benefitů

Informace o pozici

  • Broker Consulting, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kollárova 1a, Blansko 678 01