Nabídka práce > Kalkulant - specialista

Kalkulant - specialista

Náplň práce

kalkulace finančních produktů
analýza a nastavení parametrů dle jedinečného systému
komunikace s klienty - nejedná se o akvizici klientů!
správa dat

Požadavky

Alespoň krátká praxe v oblasti pojišťovnictví (ideálně z pozice makléře)
SŠ ukončené maturitou
Spolehlivost, férovost, s pozitivním přístupem, umět převzít zodpovědnost a komunikativnost
Analýza rizik a zpracování nejen pojistných programů pro klienty
Příprava návrhů smluv
Konzultační služby klientům

Nabízíme

Mzdu a bonusy za odvedenou práci
Žádný stres s hledáním klientů a tvoření seznamu kontaktů
Školení v oblasti 1. pilíře a z něj plynoucí výhody pro Vaši práci a rozšíření odbornosti
Částečný home office
Možnost osobního rozvoje v dalších projektech
Časovou flexibilitu
Možnost i jako přivýdělek

Informace o pozici

  • Radim Běčák
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: bonusy, školení, cafeterie, klientela, pohodovou atmosféru
  • Místo pracoviště: Šenov u Nového Jičína nebo dle dohody