Nabídka práce > Account Manager s NJ a empatií

Account Manager s NJ a empatií

Náplň práce

Máte výbornou znalost německého jazyka, jste komunikativní a máte ochotný přístup k zákazníkovi? Jste empatičtí a dokážete přirozeně reagovat? Vyhovuje Vám práce v menším kolektivu, ale jste schopni pracovat i sám, bez toho že Vás bude někdo kontrolovat? Staňte se součástí naší malé společnosti, která se zabývá zprostředkováním pacientů z německy hovořících zemí do vybraných českých klinik pro plastickou chirurgii po celé České republice. Budete v úzkém kontaktu jak s pacienty, tak s plastickými chirurgy a klinikami.

Pracovní náplň

• Telefonická a emailová komunikace s pacienty, lékaři a klinikami
• Péče o svěřené portfolio klientů se zájmem o plastickou operaci v ČR
• Budování vztahů s klienty a pečlivý klient servis ve formě poradenství
• Organizace celého průběhu operace v ČR
• Zpracování obchodní administrativy

Požadavky

• Výborné komunikační schopnosti v německém jazyce slovem i písmem (C2)
• Uživatelská znalost programů sady MS Office, internetu a internetových aplikací
• Schopnost naslouchat a ochota pomoci zákazníkům
• Organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
• Zkušenosti z medicíny a/nebo obchodního světa výhodou
• Ochota pracovat z našeho sídla firmy v Kutné Hoře, bez home office

Nabízíme

• Stabilní pozici s dlouhodobou perspektivou
• 33.000 Kč fixní plat + silná provizní složka /cca 15.000-35.000 Kč dle úspěšnosti/
• Zajímavou, kreativní práci v oblasti plastické chirurgie
• Plochá hierarchie malé firmy
• Možnost aplikování vlastních nápadů

Další informace

Nástup možný ihned
Benefity
mobilní telefon
vzdělávací kurzy / školení o prodeji

Informace o pozici

  • Medroyal s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 33.000 CZK + silná provizní složka
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Kutná Hora