Nabídka práce > Obsluha CNC | 2 směny | vhodné i pro absolventy

Obsluha CNC | 2 směny | vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Máte strojní vzdělání a s CNC jste kamarád?

Hledáme šikovného kolegu na pozici OPERÁTOR CNC do Jablonce nad Nisou.

Praxe výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa.

Náplň práce:

* obsluha stroje - obrábění dle zadaného programu a technologického postupu
* příprava nástrojů pro výrobní dávku
* zakládání nástrojů do zásobníku nástrojů a zápis do příslušného programu
* kontrola rozměrů a obráběných povrchů
* výměna opotřebených nástrojů
* údržba stroje

Požadavky

* min. SOU obráběč kovů
* spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

* vhodné i pro šikovné absolventy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 21500 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * jazykové kurzy * pružná pracovní doba * zvýhodněná volání od telefonního operátora * zvýhodněné bankovní produkty * finanční příspěvek při narození dítěte * perspektivní a stabilní zaměstnání ve stále se rozvíjející firmě * možnost odbo
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou