Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE l DIAGNOSTICKÁ ŘEŠENÍ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE l DIAGNOSTICKÁ ŘEŠENÍ

Náplň práce

Pro zajímavou společnosti hledáme obchodního zástupce v oborech imunoanalýza, molekulární biologie a mikrobiologie.

Budete hlavním kontaktem pro naše zákazníky, 80% času tedy strávíte v terénu. Vaším revírem bude oblast východních Čech, Vysočiny a Moravy.

Pokud Vám nevadí cestování a chcete pracovat pro světového lídra v oblasti diagnostiky, zašlete CV.

Požadavky

- univerzitní vzdělání v oblasti mikrobiologie či molekulární biologie
- výborné prodejní dovednosti
- dobrá orientace v laboratorním prostředí
- plynulá komunikace v AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavá mzda + roční bonusy - 23 dní dovolené - služební automobil pro soukromé účely - Cafeteria
  • Místo pracoviště: Olomouc