Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ/1 SMĚNA/ŠUMPERSKO

ELEKTRIKÁŘ/1 SMĚNA/ŠUMPERSKO

Náplň práce

Máte platnou vyhlášku 50?
Chcete pracovat na 1 SMĚNU?
Chcete do stabilní firmy?
Výborně! Pošlete mi svůj životopis!

V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE SVÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE.

Na čem s námi budete pracovat:
- opravy a seřízení elektrozařízení ve výrobní firmě
- měření a nastavení parametrů některých elektrozařízení

Požadavky

- SŠ nebo vyučen v oboru elektro (akceptováno osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace)
- školení z vyhl. č. 50/78 Sb.
- výhodou § 6, ideálně i vyhláška 100/1995 Sb.
- čtení výkresů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 23000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 10.000 Kč (vyplácený po zkušební době) - finanční ohodnocení odpovídající pracovním zkušenostem - týden dovolené navíc - 900 Kč/měs. na penzijní připojištění - 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby - DOTOVANÉ stravování -
  • Místo pracoviště: Šumperk