Nabídka práce > Úklid, uklízečka – denní úklid

Úklid, uklízečka – denní úklid

Náplň práce

Hledáme z okolí paní nebo pána na denní úklid prostor soukromé rezidence, kde pronajímáme apartmány hostům. Denně se uklízí společné prostory, toalety, restaurace a jiné a po odjetí hosta apartmány s přípravou pro další hosty. Veškeré čistící prostředky a stroje pro úklid jsou k dispozici pro úklid těchto prostor.

Požadavky

Požadujeme pracovitost, pružnost, ochotu pracovat. Nabízíme denní práci formou brigády nebo na dohodu.

Nabízíme

Nabízíme 90,- za hodinu práce + personální stravu v podobě obědu a 0,5l nealko nápoje.

Další informace

Vaše nabídky zasílejte na email pohadkovausedlostlovetin@gmail.com nebo volejte na mobil 608 979 686, v případě že se nedovoláte prosíme sms.

Informace o pozici

  • Martin Tmej
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90 kč / hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Nová Včelnice / Lovětín 17