Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ - STROJÍRENSTVÍ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ - STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

Jsi proaktivní obchodník, který umí pečovat o portfolio přidělených zákazníků a také úspěšně vyhledat nové?
Jsi přesvědčivý konzultant, který umí navrhnout řešení na míru, sestavit cenovou kalkulaci a dotáhnout jednání ke zdárnému konci?
Jsi samostatný hráč, který se rád pohybuje hlavně v terénu na schůzkách u svých klientů?

Pokud máš silný technický background a komunikativní angličtinu nebo němčinu, jsi náš člověk a velmi rádi uvidíme Tvůj životopis! Přihlas se na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ, ke které dostaneš i služební vůz k soukromým účelům!

Co tě čeká a nemine:

- péče o aktuální zákazníky
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- prezentace produktů společnosti - velké technické celky z oblasti strojírenství
- vytváření cenových nabídek
- uzavírání obchodních dohod
- 90% práce v terénu - schůzky u klientů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 1 rok praxe jako obchodní zástupce
- komunikativní AJ nebo NJ pro vedení obchodních jednání
- silný technický background - produkty ze strojírenství, velké technické celky
- zkušenost s projektovým prodejem
- odvážný prozákaznický přístup, samostatnost
- ochota cestovat v rámci daného kraje - SEVEROČESKÝ či JIHOČESKÝ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy / prémie * SLUŽEBNÍ AUTO I KSOUKROMÝM ÚČELŮM * mobil a notebook * pracovní doba formou homeoffice * dotované obědy * proplácené přesčasy/náhradní volno * akce, teambuildingy * penzijní připojištění * lidský přístup a nakloněnost dohodě
  • Místo pracoviště: Česká Lípa