Nabídka práce > Operátor výroby/skladu YANKEE CANDLE - HPP na 6 měsíců

Operátor výroby/skladu YANKEE CANDLE - HPP na 6 měsíců

Náplň práce

Naše - Vaše "svíčkárna" Yankee Candle v mostecké Havrani - dává možnost všem zájemcům o brigádu! Aktuálně obsazujeme pozice ve výrobě ve tří směnném provoze ( do budoucna je počítáno s nepřetržitým provozem ), kde je náplní práce:

- obsluha strojů a zařízení
- balení dárkových setů
- kontrola kvality vstupního materiálu a hotových výrobků
- vyskladnění a zaskladnění materiálu
- příprava a štítkování zboží

Smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu určitou do konce roku 2020.

MOŽNO I VITÁLNÍ DŮCHODCI

Požadavky

Máte-li o tuto příležitost zájem, měli byste mít:

* věk minimálně 18 let
* zodpovědný přístup
* manuální zručnost
* fyzickou zdatnost - na směnách stojíte
* selský rozum
* chuť pracovat
* pozitivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 18000 CZK do 22000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené/rok - poměrově dle délky smlouvy * 90 Kč/den stravenka * výkonnostní bonus až 10% * 1 000 Kč/ měsíc příspěvek na dopravu * 800 Kč docházkový bonus * příplatky dle zákona * dovoz obědů * možnost převzetí do kmenového stavu * smlouva
  • Místo pracoviště: Most