Nabídka práce > Správce v nemocnici

Správce v nemocnici

Náplň práce

Dohled nad úklidovými činnostmi spojenými s udržováním čistoty a pořádku ve svěřených objektech a jejím okolí, při menším rozsahu jejich samostatný výkon,
Najímání odborných pracovníků na drobné stavební a údržbářské práce, případně provádění příslušných prací a zásahů vyplývajících z předpisů a podmínek a zpracování výběrových řízení k nim,
Koordinace a dohled nad bezpečnostními opatřeními nebo kontrola dodržování provozního řádu a dalších předpisů, podmínek majitele včetně zajištění odemykání a zamykání budovy v souladu s provozním řádem a stanovenými podmínkami,
Jednoduchá údržba budovy, případně koordinace prací,
Objednávání revizí, údržbových a opravářských prací u odborných firem, přebírání výsledků jejich práce,
Obsluha vytápění – plynová kotelna, kyslíková stanice,
Dozor nad správným používáním společných prostor budovy,
Vedení požadovaných evidencí,
Sestavování rozpočtů pro zajišťování provozu a údržby budov a jejich zařízení,
Sestavování rozpočtů pro nákup, správu a údržbu majetku,
Zpracování a uzavírání smluv v oblasti nákupu, pronájmu, údržby a správy majetku,
Přebírání výsledků údržbových a opravářských prací objednaných firem.

Požadavky

Minimálně středoškolské vzdělání
Způsobilost k řízení osobního automobilu,
Ekonomické povědomí,
Právní povědomí,
Schopnost práce na PC,
Komunikační schopnosti.

Nabízíme

Příjemné prostředí v historickém centru Prahy s výbornou dopravní dostupností,
5 týdnů dovolené + 2 sick days,
Slevy na nákup v nemocniční lékárně,
Možnost parkování v areálu nemocnice,
Příspěvek na stravování,
Odměny k pracovnímu výročí,
Kartu MultiSport,
Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí.

Další informace

Nástup ihned nebo dle dohody. Místo výkonu práce: Vlašská 36, Praha 1 - Malá Strana.

Pro účast ve výběrovém řízení zašlete strukturovaný životopis s přehledem dosavadních pracovních zkušeností na personální oddělení: email: polanska@nmskb.cz; tel.: 731 695 323.

  • Nemocnice Milosrdných sester sv. KArla Boromejského v Praze
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek