Nabídka práce > GCP - IT SPECIALISTA

GCP - IT SPECIALISTA

Náplň práce

Ahoj! jsme český start-up s cílem změnit svět financí. Právě teď hledáme nového
kolegu, nadšence a parťáka, který se chce podílet na vývoji fintech platformy.
Budujeme elektronickou peněženku s predikcemi obchodních trhů, která pomůže obyčejným
lidem i podnikům k lepším ekonomickým výsledkům.

V rámci pracovní náplně se setkáš s:
 vývojem aplikace v Google Cloud Platrormě
 zpracováním a analýzou dat pomocí BigQuery a Ai

Požadavky

Nehledáme žádného inženýra, stačí nám pokud:
 máš základní znalost prostředí Google Cloud Platform
 umíš komunikovat na úrovni - jednání s mentory, investory i kolegy
 jsi zodpovědný/á – umíš splnit challange s dead-linem
 jsi samostatný/á – umíš koordinovat svou práci
 máš chuť se učit – protože, když něco neumíme, tak se to naučíme

Nabízíme

A my ti za to zaručíme:
 zajímavou a pestrou práci v kreativním kolektivu
 možnost realizovat tvé nápady
 kancelář 24/7 v centru Prahy (Vaclavák, Tržnice) nebo home office
 praxi v oblasti IT a fintech (vítáme i studenty)
 Start-up know-how (jednání s investory a steak holdery, uvedení produktu na trh, ..)
 možnost rychlého profesního i osobního růstu
 pomoc zkušeného mentora
 možnost vytvořit a vést vlastní divizi ICT
 možnost získat obchodní podíl z projektu

Další informace

Pokud tě nabídka zaujala nebo na nás máš dotazy, ozvi se na email
evakubenova@gityca.com. Nejlépe nám zašli tvé CVéčko / LinkedIn / motivační dopis.
Ozveme se ti co nejdříve :)

Informace o pozici

  • Jakub Dujíček
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Kancelář 24/7 nebo HomeOffice
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Praha