Nabídka práce > Key Account Manager

Key Account Manager

Náplň práce

Budete mít na starosti operativní administrativu spojenou s daným zákazníkem (komunikace se zákazníkem při řešení forecastů a objednávek);
Dále:
-plánování zakázek v informačním systému;
-zadávání požadavků pro týdenní výrobní plán;
-organizace expedice objednávek (komunikujete s dopravci);
-zodpovědnost za platební kázeň zákazníků;
-sledování stavu zásob materiálu a hotové výroby;
-spolupracuje při zavádění nových výrobků (kontrola projektového listu);
-podpora obchodních manažerů.

Požadavky

Ideálně VŠ, SŠ (ekonomie, marketing & management)
Nezbytně nutná je výborná znalost anglického jazyka, každodenní komunikace se zahraničními zákazníky.
Německý jazyk výhodou.

Nabízíme

-pět týdnů dovolené;
-flexibilní pracovní dobu;
-pracovní dobu 37,5 hodin za týden;
-jazykové kurzy v pracovní době;
-příspěvek na dovolenou, kulturu, sport ve výši 6 000,-/rok;
-zvýhodněné závodní stravování;
-zaškolení zkušeným manažerem prodeje;
-přátelskou atmosféru na oddělení a zázemí stabilního zaměstnavatele.

Informace o pozici

  • Czech Aerosol, a. s.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - pokročilá
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na dovolenou, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, jazykové kurzy
  • Vhodné pro: VŠ absolventy, SŠ s praxí
  • Místo pracoviště: Velvěty 33, 415 01 Rtyně nad Bílinou