Nabídka práce > Shift leader

Shift leader

Náplň práce

- Zodpovědnost, dohled a zabezpečení plynulosti a kvality výroby
- Zajištění vytíženosti podřízených zaměstnanců ve spolupráci s Team Leadrem – koordinace změn plánu
- Kontrola dostupnosti materiálu a nástrojů pro plynulý chod výroby
- Řízení výroby jednotlivých výrobních buněk dle výrobní dokumentace, výrobních plánů, požadavků kvality a pokynů nadřízeného
- Spolupráce při implementaci nových projektů do výroby dle projektových plánů
- Spoluúčast při sestavování plánu výroby s ohledem na personální možnosti
- Řízení činností pracovníků směnové údržby
- Provádění výrobních auditů
- Vedení podřízených zaměstnanců, správa a dozor nad docházkou podřízených zaměstnanců, zajištění včasných podkladů docházky
- Hodnocení podřízených zaměstnanců
- Odpovědnost za realizaci stanovených QOS cílů, cílů v oblasti produktivity, efektivity práce, dostatečného stavu zásob, bezpečnosti a kvality
- Operativní řešení problémů ve výrobě

Požadavky

- Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Znalost AJ (min. mírně komunikativní úroveň)
- Znalost čtení technické dokumentace
- Zkušenost s vedením lidí
- Znalost výrobních procesů, systémů řízení výrobní kvality
- Velmi dobré komunikační dovednosti, týmový přístup, schopnost motivovat podřízené
- Aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Dovolená navíc
- Příspěvek na stravování, dopravu
- Možnost profesního rozvoje

Další informace

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email eva.pechova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 210 676. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okr. Teplice