Nabídka práce > SERVEROVÝ A SÍŤOVÝ SPRÁVCE

SERVEROVÝ A SÍŤOVÝ SPRÁVCE

Náplň práce

- správa a rozvoj fyzických i virtuálních Linux serverů;
- řešení bezpečnostní politiky, plánování rozvoje infrastruktury;
- analytická práce, údržba a rozšiřování dokumentace;
- administrace sítě a aktivních síťových prvků.

Požadavky

- znalost práce v LINUX a shell scriptu, orientace na open source;
- znalost síťování TCP/IP;
- základní znalost SQL databázových systémů;
- systémové myšlení, schopnost týmové práce a zájem o rozvíjení vlastních dovedností;
- znalost anglického jazyka.

Nabízíme

- úvazek 50 % na dobu trvání projektu (do 12/2022) s výhledem na trvalé uplatnění;
- flexibilní pracovní dobu po individuální dohodě a příjemné pracovní prostředí;
- hrubou mzdu 22.500 Kč měsíčně při 50% úvazku (tj. 45.000 Kč za 100 %);
- zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick-days, možnost práce z domova);
- nástup v nejbližším možném termínu po dohodě s uchazečem;

Další informace

- konkrétní míra zapojení (výše úvazku) a přesná náplň práce může být předmětem jednání;
- základní profesní životopis zašlete na adresy novak@arup.cas.cz a kminek@arup.cas.cz;
- na stejné adresy se lze obracet i s případnými dotazy;
- na základě zaslaného životopisu budou uchazeči průběžně zváni k osobnímu setkání.

Výběrové řízení je realizováno v rámci projektu velké výzkumné infrastruktury Archeologický informační systém České republiky (AIS CR; http://www.aiscr.cz/).

Pracovní pozice je otevřena všem občanům bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.

Informace o pozici

  • Archeologický ústav AV ČR, Praha, v.v.i.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Technické profese, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Plat: hrubá mzda 22.500 Kč měsíčně při 50% úvazku (tj. 45.000 Kč za 100 %)
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: flexibilní pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick-days, možnost práce z domova, příjemné pracovní prostředí
  • Vhodné pro: Zájemce hledajícího klidnější dlouhodobou spolupráci v příjemném týmu v zázemí vědecké instituce.
  • Místo pracoviště: Letenská 4, Praha 1