Nabídka práce > JUNIOR PRÁVNÍK|OBCHODNÍ PRÁVO|AJ|JIHLAVA

JUNIOR PRÁVNÍK|OBCHODNÍ PRÁVO|AJ|JIHLAVA

Náplň práce

Máte vystudovaná práva a v praxi máte zaměření na obchodní právo?
Cesta advokacie, notařiny ani soudcovství Vás neláká?
Jsme významná a stabilní výrobní společnost na Vysočině a dáváme příležitost začínajícím i zkušeným právníkům - pojďte posílit naše právní oddělení!

Náplň práce:
- právní dohled nad obchodními případy
- příprava a kontrola smluv se zákazníky, dodavateli, projektanty v zahraničí
- aktualizace standardních smluv
- 70% smluv a dokumentů v AJ

Požadavky

- VŠ vzdělání právní
- praxe v obchodním právu - stačí praxe při škole
- právní AJ
- ochota týmové spolupráce a zároveň samostatnost
- zájem pomoct a podpořit ostatní oddělení, chuť učit se novým věcem
- schopnost argumentace

Nástupní mzda: Věříme, že se dohodneme.
Nástup: ihned / dohodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Právní služby,
  • Plat: Od 32000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek při nástupu - zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti - systém finančních bonusů pro zaměstnance - aktivní využití jazyků/jazykové kurzy zdarma/podpora vzdělávání - možnost kariérního růstu - pružný začátek pra
  • Místo pracoviště: Jihlava