Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA l ELEKTRO

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA l ELEKTRO

Náplň práce

JE TU SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST JAK PRO ZKUŠENÉ, TAK MÉNĚ ZKUŠENÉ PROJEKTOVÉ MANAŽERY/KY!!!

Ohmův zákon je pro Vás brnkačka?
Jste samostatný?
Zvládáte si zorganizovat svůj vlastní čas?

PRACUJTE V PŘÍJEMNÉ RODINNÉ ATOMOSFÉŘE JAKO PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA!

Čeká Vás?

- samostatné vedení projektu od A do Z
- tvorba technické dokumentace
- plánování projektu, nákladů, kvality výrobků
- řízení změn
- krátkodobé služební cesty za zákazníky do zahraničí, budování jejich vztahů
- administrativní činnost v rámci projektu
- reporting vedení společnosti

Pro více informací zašlete svůj životopis.

Požadavky

- znalost anglického jazyka
- pokročilá znalost Excelu
- zkušenosti s řízením projektů
- samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonusy až 15% - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - stravenky - smlouva na dobu neurčitou - akce pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Kolín