Nabídka práce > ŘIDIČ TRAKTORU ZN. FENDT A NEW HOLLAND, OBSLUHA POSTŘIKOVACÍ TECHNIKY

ŘIDIČ TRAKTORU ZN. FENDT A NEW HOLLAND, OBSLUHA POSTŘIKOVACÍ TECHNIKY

Náplň práce

Řidič traktoru značky Fendt a New Holland, obsluha postřikovací techniky zn. Hardi

Požadavky

Řidičský průkaz sk. T; Zkušenost se značkou Fendt, New Holland, Fliegl, Hardi; prokazatelnou skutečnost s prací s postřikovací technikou; Spolehlivost, samostatnost, důraz na kvalitu vykonané práce

Nabízíme

20.000 - 40.000 Kč měsíčně dle výkonu; práci se zánovní technikou zn. Fendt, New Holland, Fliegl, Hardi; HPP na neurčito; 5dnů dovolené navíc dle odpracovaných směn; služební telefon k dispozici; možnost zapůjčení služebního vozidla; bezplatné stravování při sezónních pracích

Další informace

V případě zájmu kontaktujte p. Karlíkovou na tlf.č. 702064517 nebo na ekonom@agrosmorava.cz

Informace o pozici

  • AGROS farmy morava s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Plat: 20.000 - 40.000 Kč/měs dle výkonu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Hodonín, Znojmo, Břeclav