Nabídka práce > KONZULTANT EKONOMIKY - IT

KONZULTANT EKONOMIKY - IT

Náplň práce

Baví Vás spojení IT a ekonomiky? Máte zkušenost se zaváděním ERP systému? Pak čekám právě na Váš životopis.

Vaší náplní práce bude:

- implementace IS, analýza požadavku klienta a návrh řešení v systému
- konzultace a školení
- sledování a návrh zapracování legislativních změn do IS
- poradenství klientům
- vedení projektů

Požadavky

- zvdělání v oblasti ekonomiky
- ekonomické znalosti a orientaci v české legislativě a zákonech
- znalost mzdové problematiky a dále účtování ve skladovém hospodářství a ve výrobě výhodou
- znalost databází SQL a znalost
- aplikace MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práci v moderní, procesně orientované společnosti - zajímavé projekty - možnost růstu - mobil notebook
  • Místo pracoviště: Přerov