Nabídka práce > Nakládka/vykládka zavazadel - letiště Praha

Nakládka/vykládka zavazadel - letiště Praha

Náplň práce

nakládka a vykládka zavazadel do letadel, doprava zavazadel k letadlu, práce přímo na letištní ploše

Požadavky

nutnost proškolení – delší nástup
řidičský průkaz sk. B nebo sk. C ( řidič sk. B výdělek 160,- Kč/hod s příplatky až 216,-/hod, řidič sk. C 175,-/hod s příplatky až 236,-/hod)
fyzicky náročná práce – vhodné pro muže

Nabízíme

plánování směn dle Vašich časových možností, krátké směny (4 hodiny a méně), delší směny (4 – 12 hodin), nepřetržitý režim
příplatky za so+ne, svátek, příplatky za noční směny, příspěvek na dopravu
práce v moderním prostředí Letiště Václava Havla

Informace o pozici

  • AeroAgency s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 160,- Kč/h, s příplatky až 216,-/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: muže
  • Místo pracoviště: Praha 6 - Ruzyně