Nabídka práce > MANAŽER PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AJ

MANAŽER PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AJ

Náplň práce

Víte o čem je projektové řízení od samého začátku až po rozjetí sériové výroby?
Zvládnete skvěle denně komunikovat v AJ formou psanou i mluvenou?

Pokud jste to právě Vy, tak nepromeškejte tuto příležitost a ozvěte se!

Pokud projdete úspěšně výběrovým řízením, Vaší náplní práce bude:

- komunikace/koordinace napříč všemi odděleními výrobní společnosti,
- spolupráce v rámci mezinárodního projektového týmu,
- kompletní řízení projektů včetně projektové databáze,
- vypracovávání reportingu o klíčových fázích daných projektů
- komunikace se zákazníky a dodavateli...

Požadavky

- VŠ/SŠ – technického zaměření výhodou.
- AJ slovem i písmem pro denní využití.
- Profesionální komunikační a organizační schopnosti.
- Vítána zkušenost z mezinárodního projektového týmu.
- Schopnost velkého nasazení s tahem na branku.
- ŘP sk B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba. - Možnost home office. - 5% roční bonus. - Týden dovolené navíc. - Zahraniční stáže. - Cafeterie. - Závodní stravování.
  • Místo pracoviště: Jihlava