Nabídka práce > SAP SPECIALISTA/KA l modul MM/WM/SD

SAP SPECIALISTA/KA l modul MM/WM/SD

Náplň práce

Do našeho SAP týmu hledáme dalšího člena!!! Důležitá je předchozí zkušenost v oblasti SAP v modulu MM/WM/SD...

Čeká Vás:

- implementace a optimalizace podnikových procesů pomocí SAP
- poradenství a školení
- tvorba a překlady školících manuálů
- koordinace chybových zpráv se systémem SAP
- přizpůsobení systému SAP
- hodnocení technologií, systémů, modulů a transakcí

Požadavky

- technické vzdělání
- aktivní znalost anglického/německého jazyka
- praxe na obdobné pozici
- dobrá znalost modulů SAP, speciálně MM / WM / SD
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na stravování * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Jazykové kurzy * Věrnostní prémie
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí