Nabídka práce > Realitní makléř, makléřka

Realitní makléř, makléřka

Náplň práce

90% práce realitního makléře spočívá v komunikaci.
Makléř zprostředkovává prodeje a pronájmy bytů, domů i dalších nemovitostí. Je pojítkem mezi prodávajícím (pronajímatelem) a zájemcem a buduje si síť kontaktů. Vyhledává zakázky, potkává se s lidmi a často s nimi komunikuje.
Makléř inzeruje nemovitosti na realitních serverech, organizuje a účastní se prohlídek nemovitostí i schůzek s klienty, Také uzavírá smlouvy, kompletuje podklady k těmto smlouvám a k převodu nemovitostí. Makléř poradí klientům s financováním nemovitostí - možnost spolupráce s interními i externími finančními poradci.

Požadavky

Pro aktivní a pozitivní osobnosti
Dobré komunikační schopnosti
Dobré vystupování
ŘP
Dobrou znalost práce na PC

Nabízíme

Kompletní zaškolení v Business Academy Evropa
Možnost osobního růstu
Motivační provizní systém (Pouze svými aktivitami budete ovlivňovat výši svých příjmů.)
Podporu kolegů a zázemí kanceláře
Sami si organizujete práci
Průběžná školení a kurzy
On-line podpora
Výše výdělku není omezena, záleží jen na Vás.
Výhodný tel. tarif včetně dat
Po zapracování možnost firemního auta
Smysluplná práce - vidíte výsledek
Firemní akce.

Další informace

Poboček je více, možnost výběru kanceláře.

Informace o pozici

  • EVROPA services Czech s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina, němčina, není podmínkou
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: telef. tarif s daty, zázemí kanceláře a podpora kolegů, k dispozici služba finančního poradce, po zapracování možnost služebního vozu
  • Vhodné pro: Komunikativní osobnosti s kladným a empatickým vztahem k lidem, obchodním talentem a množstvím kontaktů
  • Místo pracoviště: Praha