Nabídka práce > Office manager / provozní turistické kanceláře

Office manager / provozní turistické kanceláře

Náplň práce

Společnost Ecotours.cz, s desetiletou tradicí služeb, hledá nové kolegy na pozici : provozní kanceláře / office manager.
Naše kancelář se nachází v hotelu Grandior, ul. Na Florenci 29. Provozujeme průvodcované tůry Prahou na ekologických vozítkách (kola, elektrokola, elektrické scootry a segway). Do našeho týmu hledáme komunikativní a aktivní kolegy, kteří budou zodpovědní za úkoly týkající se provozu kanceláře.

Co vás čeká

komunikace s klienty (nejdříve osobně a následně emailem a telefonicky)
komunikace s dalšími zaměstnanci firmy - podpora průvodců a kontrola jejich práce
příprava nabídek pro klienty
zajišťování každodenního chodu společnosti a příprava akcí

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

příjemné vystupování a proaktivní přístup.
anglický jazyk slovem i písmem - perfektní znalost.
schopnost rychle se orientovat v prioritách.
spolehlivost, dochvilnost a pečlivost.
proklientský přístup a zodpovědnost vůči výsledkům firmy.

Výhodou bude, pokud budete umět

další jazyky výhodou
zkušenosti na obdobné pozici
zkušenosti s vedením lidí

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

zajímavé finanční ohodnocení
práci v mladém a příjemném kolektivu lidí
každodenní trénink a rozvíjení cizích jazyků
stravování hrazeno firmou
firemní telefon

Nástup ihned. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • VproV s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglicky perfektně slovem i písmem
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: zajímavé finanční ohodnocení, práci v mladém a příjemném kolektivu lidí, každodenní trénink a rozvíjení cizích jazyků, stravování hrazeno firmou, firemní telefon
  • Vhodné pro: absolventy a studenty
  • Místo pracoviště: Na Florenci 29, Hotel Grandior