Nabídka práce > Obchodní konzultant pro firemní zákazníky

Obchodní konzultant pro firemní zákazníky

Náplň práce

• péče o stávající zákazníky a zvyšování zákaznické spokojenosti

• odpovědnost za udržení a rozvoj svěřeného zákaznického portfolia

• vyhledávání možností k rozšíření stávající obchodní spolupráce

• pravidelný reporting nadřízenému

Požadavky

• předchozí praxe v oboru a zkušenosti z oblasti obchodu v telekomunikacích

• perfektní znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint apod.)

• schopnost rychle se učit novým věcem

• velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• zajištění školení interním lektorem na náklady společnosti

• moderní technické vybavení

• kanceláře a pracoviště v Praze

• velmi motivační finanční ohodnocení

• firemní simkarta, pool auto

• výhody menší stabilní firmy rodinného charakteru

• výborný kolektiv

• nástup IHNED

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek