Nabídka práce > Elektrotechnik/zámečník

Elektrotechnik/zámečník

Náplň práce

  • Provoz a údržba strojních zařízení pracujících v PLC systému

  • Technická kontrola, provoz a prohlídky strojů

  • Řešení technických problémů ve výrobě

  • Optimalizace výrobních procesů

Požadavky

  • Vzdělání SOU nebo SŠ – obor technický, elektrotechnický, zámečnický

  • Alespoň dílčí znalost elektroniky a mechaniky

  • Zkušenosti s opravami strojních zařízení (elektrické i mechanické části) - výhodou

  • Praxi v oboru 2 roky

  • AJ nebo NJ úroveň mírně pokročilá – výhodou

  • Pečlivost, preciznost, týmového ducha, odolnost vůči stresu, motivaci pro další růst

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Profesní a osobní růst v renomované a stabilní mezinárodní společnosti

  • Práci na HPP s motivujícím finančním ohodnocením včetně ročních odměn

  • Zaměstnanecké benefity : závodní stravování, jazykové a další vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, firemní dopravu ke směnám a další

  • Firemní akce

  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek