Nabídka práce > Právník

Právník

Náplň práce

Jste absolventem právnické fakulty a chcete svoji praxi spojit s významnou ryze českou firmou s mezinárodním dosahem?

PRÁVNÍK

Náplň práce:
* příprava smluv (dle potřeby - obchodní, nájemní, pracovní) a dalších dokumentů (obchodní nebo záruční podmínky)
* výklad právních předpisů
* sledování právního prostředí a relevantních právních dokumentů (včetně dopadu novelizací)
* spolupráce s partnerskými právními kancelářemi

Požadavky

* magisterský titul v oboru práva
* schopnost analytického myšlení
* pečlivost a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * finanční prémie * kafetérie * stravenky * fitness a relax * pružná pracovní doba * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou