Nabídka práce > OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ VÝROBNÍCH STROJŮ

OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ VÝROBNÍCH STROJŮ

Náplň práce

Chcete změnu nebo přemýšlíte, kam jít po škole? Přední zaměstnavatel v Litoměřickém okrese otevírá pozice do výroby!

Vaše náplň práce bude převážně obsluha a drobné seřizování strojů a spolupráce na plnění výrobního plánu.

Požadavky

Jaké jsou naše požadavky?

* manuální zručnost a fyzická zdatnost
* ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu
* min. výuční list v technickém (nejlépe strojním) oboru
* znalost anglického jazyka výhodou
* praxe z výrobní společnosti výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * náborový příspěvek 10 000 Kč * 5 týdnů dovolené * dotované stravování * příspěvek na dopravu * příspěvek na rekreaci * příspěvek na penzijní/ životní pojištění * příspěvek až 20 000 Kč na relokaci
  • Místo pracoviště: Litoměřice