Nabídka práce > VEDOUCÍ MATERIÁLOVÝCH TOKŮ/ CHOMUTOV

VEDOUCÍ MATERIÁLOVÝCH TOKŮ/ CHOMUTOV

Náplň práce

Jste precizní člověk s praxí ve vedení Supply Chain dodavatelského řetězce a hovoříte plynule anglicky? Moc rádi se s Vámi setkáme a pohovoříme si o pracovní pozici vedoucího materiálových toků.

Náplň práce:
* komunikace a plánování klíčových dodavatelů
* PFEP prognózy - materiálový management a plánování
* objednávky u dodavatelů, potvrzování objednávek a přepravy
* reporting - Intrastat, obaly
* plánování dodávek dle požadavků zákazníka
* aktivní řízení zásob s cílem zlepšení výkonu dodávání
* zpracovávání dodavatelských faktur, dodávek a cel
* správa neinventarizovaného majetku

Požadavky

* minimálně 2 roky praxe na stejné pozici ve výrobní společnosti
* aktivní angličtina slovem i písmem - každodenní využití
* pokročilý uživatel MS OFFICE (kontingenční tabulky), JDE, Lotus Notes
* znalosti MRP a plánování výroby
* SŠ/ VŠ technického zaměření

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * čtvrtletní odměny * každoroční červencové celoplošné navyšování mezd * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní pojištění * dotované závodní stravování * příspěvek penzijní/životní připojištění * Flexipasy * výuka cizích jazyk
  • Místo pracoviště: Chomutov