Nabídka práce > C++ VÝVOJ l ÚDRŽBA l IT l PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

C++ VÝVOJ l ÚDRŽBA l IT l PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

Náplň práce

CHCETE SE PODÍLET NA ÚSPĚŠNÉM VYTVÁŘENÍ A NAVRHOVÁNÍ C++ KÓDU, VE SCHOPNÉM IT TÝMU?

Nyní máte možnost trávit pracovní dobu:

- Udržováním a vývojem efektivního a spolehlivého C++ kódu
- Rozšiřováním stávajícíh aplikací a jejich vylepšováním
- Plánováním, návrhem a testováním nových modelů
- Poskytováním technologických řešení pro různorodé problémy

Požadavky

K tomu abyste byl/a úspěšný/á Vám stačí:

- Zkušenost s OOP, TCP/IP, RS232, USB, PLC, RTU, PGP
- Znalost programovací angličtiny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - jedna směna - závodní stravování - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění - práce na hlavní pracovní poměr - benefit Cafeterie - prostředí mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Hradec Králové