Nabídka práce > OPERÁTOR/KA INFOLINKY V BANCE

OPERÁTOR/KA INFOLINKY V BANCE

Náplň práce

Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy (i Brna a Ostravy) hledáme kolegu/kolegyni, která - ý zaštítí práci na zákaznické lince. To znamená, že nebudete volat na neznámá čísla, jen se připomenete spokojeným stávajícím klientům, zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení

Na hlavní pracovní poměr - full time se spoustou benefitů

Požadavky

Hledáme šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky :) Rozšiřujeme tým na zákaznické lince - odchozí hovory, kde budete s úsměvem podávat informace, provádět změny v databázi a řešit požadavky stávajících klientů.

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen základní mzda ve výši od 18 500 Kč ale také odměny na základě vaší šikovnosti, propracovaná školení, spousta zajímavých benefitů a např. voda+káva+čaj na pracovišti zdarma, aby Vám při telefonování nevyschlo v krku a na odpočinek a regeneraci od nás dostanete týden volna navíc!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Služby, Zákaznický servis,
  • Plat: 19000 - 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek